KARNET NARCIARSKI & UBEZPIECZENIE SKI - ZAWSZE W CENIE WYJAZDU !!!

Wybierz termin

Liczba osób w pokoju:Wybierz hotel

Wybierz apartament

Autokarem do Włoch

 

BIAŁA LINIA DO WŁOCH W REGIONY:

Alta Valtellina: Livigno, Isolaccia, Bormio, Aprica 

Val di Sole : Male, Marilleva 900, Dimaro, Passo Tonale rezerwuj

 

Ceny przejazdu w obie strony:

- dla Klientów wykupujących imprezę wraz z transportem:
330 zł / os. : Gliwice, Katowice, Żory, Bielsko-Biała
380 zł / os. : Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Kraków

- dla osób wykupujących tylko transport:
390 zł / os.
: Gliwice, Katowice, Żory, Bielsko-Biała
440 zł / os. : Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Kraków

Godziny i miejsca odjazdów:   

15:00   WARSZAWA: Dworzec Zachodni PKS, stanowisko nr 10

16:50   ŁÓDŹ: Stacja paliw Lukoil ul. Rydza Śmigłego

18:00   PIOTRKÓW TRYBUNALSKI: Stacja paliw Statoil z McDonald's przy trasie E75 kierunek Katowice

19:10   CZĘSTOCHOWA: Stacja paliw BP z McDonald's przy trasie E75 kierunek Katowice

20:30    KATOWICE: Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi

21:15    GLIWICE: Parking przy CH Europa Centralna przy McDonald's  

22:00    ŻORY:  Stacja paliw BP przy hurtowni Eurocash "Cash & Carry" ul. Północna 5

19:00   KRAKÓW: Parking przy stadionie Wisły, ul. Reymonta 22

22:45   BIELSKO-BIAŁA: Stacja paliw Orlen, ul. Warszawska 357 , przy trasie E75 przed zjazdem na Cieszyn (przystanek dla minimum 10 osób)

(wyjazd w piątek, powrót w niedzielę)

 

WAŻNE INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH AUTOKAREM:

  • Wszystkie wyjazdy organizowane są autokarami KLASY LUX wyposażonymi w barek, toaletę, klimatyzację. W przypadku małej liczby Klientów dopuszczalny jest transport mniejszym środkiem transportu (brak toalety i/lub barku) – dotyczy to zarówno transportu na trasie Polska – Włochy, jak również transportu do poszczególnych hoteli oraz na stoki.
  • Średni czas przejazdu do Włoch to około 18 godzin ze Śląska i 24 godziny w Warszawy. Może on jednak ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.
  • Należy mieć na uwadze, iż w przypadku utrzymujących się niskich temperatur zarówno barek, jak i toaleta mogą zostać wyłączone z użytku z powodu zamarzania przewodów. Barek obsługiwany jest wyłącznie na postojach.
  • Miejsca w autokarze są numerowane i przydzielane w biurze. W momencie podpisania Umowy-Zgłoszenia Klienci mogą zgłaszać swoje preferencje dotyczące zajmowanych w autokarze miejsc (np. ze względu na chorobę lokomocyjną lub inne okoliczności). Będą one uwzględnione przez Organizatora w miarę możliwości i wziąwszy pod uwagę kolejność zgłoszeń.
  • W trakcie przejazdu postoje autokaru dostosowane są do przerw związanych z czasem pracy kierowców i odbywają się co ok. 4-4,5 godziny. Ze względu na niewielką pojemność zbiorników toalety i niewielką liczbę miejsc na trasie, gdzie możliwe jest ich opróżnienie, zaleca się korzystanie z WC w autokarze wyłącznie w sytuacjach awaryjnych.
  •  Każdy uczestnik ma prawo do przewozu 1 torby podróżnej (NIE WALIZKA LOTNICZA) o wadze do 20 kg, 1 sztuki bagażu podręcznego do 5 kg, jednej pary nart wraz z kijkami LUB deski snowboardowej (w pokrowcu) oraz 1 pary butów (w pokrowcu). Obsługa może odmówić zabrania dodatkowych sztuk bagażu z powodu braku miejsca w lukach bagażowych. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na pokładzie autokaru, a ewentualny odbiór rzeczy znalezionych po imprezie odbywa się na koszt Klienta. Zalecamy opisanie każdej sztuki bagażu nazwiskiem oraz adresem zamieszkania – Organizator nie odpowiada za ewentualne zamiany bagażu przez uczestników.
  • W autokarach obowiązuje zakaz palenia tytoniu i picia alkoholu. Organizator ma prawo odmówić przewozu Klientów będących pod wpływem alkoholu i/lub narażający innych podróżnych na nieprzyjemności. Dotyczy to zarówno podróży w kraju, jak i za granicą.
  • W trosce o komfort wszystkich podróżnych oraz czas trwania przejazdu, 20 minutowe spóźnienie spowoduje zwolnienie Organizatora z obowiązku zabrania Klienta na pokład.
  • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca oraz godziny odjazdu autokaru, o czym zostaną Państwo poinformowani najpóźniej 24 godziny przed odjazdem.
fb