KARNET NARCIARSKI & UBEZPIECZENIE SKI - ZAWSZE W CENIE WYJAZDU !!!

Wybierz termin

Liczba osób w pokoju:Wybierz hotel

Wybierz apartament

O nas

NASZE MOTTO: Najwyższa jakość, za możliwie najniższą cenę !

SPORT VITA to uznany na polskim rynku organizator wyjazdów narciarskich i snowboardowych do Włoch i Austrii. Od 1995 roku organizujemy wyjazdy dla miłośników białego szaleństwa. Przez wiele lat biuro prowadzone było jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Z uwagi na stale rosnącą liczbę klientów, dla podniesienia wiarygodności w 2010 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dla klienta oznacza to odpowiednie zaplecze kapitałowe i doświadczenie organizacyjne zdobywane przez te wszystkie lata.

NASZ ZESPÓŁ

Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele, to także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania, czyli wyboru regionu, hotelu i skipassu, aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści, ale także miłośnicy białego szaleństwa.

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i partnerów, na których możemy polegać. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – jesteśmy kreatywni, kompetentni i zaangażowani. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół imprezy, by Wasz wyjazd zapewnił udany wypoczynek, kompetentną obsługę oraz bezpieczeństwo.

SPORT VITA - ZNAMINANARTY.PL

Jesteśmy wiodącym zimowym touroperatorem w Polsce, organizujemy wyjazdy narciarskie, zapewniając kompleksową obsługę:

  • wyjazdy narciarskie i snowboardowe (Włochy, Austria)
  • szkolenia narciarskie dla dzieci START DO NART oraz PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE dla najmłodszych narciarzy
  • szkolenia indywidualne dla dzieci i dorosłych
  • zimowe imprezy integracyjne dla firm
  • oferujemy wyjazdy z transport autokarem oraz dojazdem własnym

Polecamy Waszej uwadze nasze flagowe regiony we Włoszech: Livigno, Bormio, Passo Tonale, Aprica oraz dolina Val di Sole. W ofercie mamy także bardzo szeroki wachlarz apartamentów i hoteli w Austrii z dojazdem własnym. Klientom indywidualnym proponujemy kompleksową organizację i opiekę podczas wyjazdów narciarskich połączonych ze szkoleniami narciarskimi, zawodami i imprezami "apres ski". Zapewniamy nie tylko transport, zakwaterowanie, wyżywienie i karnet narciarski, ale również rozrywkę :)
Dla firm oraz grup zorganizowanych tworzymy oferty "szyte na miarę".

SPORT VITA - ZNAMINAURLOP.PL

Na przestrzeni tych lat nasza oferta znacznie się poszerzyła, staliśmy się także agentem wielu uznanych i sprawdzonych touroperatorów. Naszą pracę doceniła rzesza Stałych Klientów, którzy rokrocznie wyjeżdżają z nami na narty, a od kilku lat powierzają nam także wybór swoich letnich wakacji.

Profesjonalnie doradzimy i pomożemy w wyborze Twoich upragnionych wakacji !

Zadzwoń!

32 230 92 90

tel/fax. 32 230 84 37
tel. kom. 509 333 202
tel. kom. 601 446 778

E-mail: biuro@sportvita.pl

fb